Park Wodny Koszalin – nie tylko wodne atrakcje.

Nocleg w Koszalinie

Nocleg w Koszalinie to nie tylko wygodne łóżka i przytulne mieszkanie jak w naszym lokalu. Apartament u Teofila jest położony tuż obok największego Aquaparku w okolicy. Park Wodny widać z balkonu naszego Apartamentu. Wystarczy 10 minut spacerkiem, lub 2 samochodem by móc oddawać się nie tylko wodnym rozrywkom.

Na Park Wodny Koszalin składa się kompleks basenów i zjeżdżalni wewnątrz i na zewnątrz budynku, co szczególnie latem może stanowić ciekawą alternatywę dla zimnych wód Bałtyku. Zarówno szukający noclegu w Koszalinie, nawet w podróży służbowej, korzystając z Apartamentu u Teofila, mogą spokojnie oddać się przyjemnością – popływać na basenie sportowym z unikalnym systemem emitującym muzykę pod wodą, pobawić się na zjeżdżalniach czy zrelaksować w saunarium. Część rekreacyjna to sześć basenów, w tym dwa zewnętrzne – jeden z nich otwarty jest całorocznie, nawet zimą. W części rekreacyjnej można korzystać dodatkowo z: leżanek basenowych, sztucznej rzeki, wodospadów rurowych, gejzerów powietrznych, jacuzzi, ściennych masażerów oraz oczywiście sześciu zjeżdżalni wodnych.

25 metrowy basen sportowy oferuje komfortowe warunki do treningu. Sześć szerokich 3 metrowych torów pozwala na wygodne pływanie, nawet w przypadku kilku osób na torze, co nie zdarza się często.

Dla wszystkich pragnących relaksu dostępna jest Strefa Saun, w której znajdują się następujące atrakcje:  4 rodzaje saun: fińska, ziołowa, koloroterapia, sauna do rytuałów, 3 typy łaźni: solankowa, parowa, parowo-błotna, kabina infrared, strefa jaccuzi, bicze szkockie, słoneczna łąka, grota solna, grota lodowa, wypoczywalnia zewnętrzna z tarasem i sześcioosobowym jacuzzi.

Park Wodny Koszalin jest obiektem nowoczesnym, zbudowanym w oparciu innowacyjny system oczyszczania wody – Dryden Aqua, który zapewnia jej krystaliczną czystość przy możliwie najniższym użyciu chloru i jest 100% bezpieczny, również dla alergików.

W kompleksie znajduje się również Centrum Fitness z bardzo bogato wyposażoną, największą w Koszalinie dwu poziomową siłownią wyposażoną w sprzęt i maszyny Hammer Strenght oraz szeregiem zajęć w grupach i treningami cyclingowymi. Odwiedziny w tym miejscu mogą być dobrym pomysłem dla aktywnych gości, niezależni czy ich nocleg w Koszalinie trwa jedną nocczy korzystają z Apartamentu u Teofila podczas wakacyjnego wypadu. Zarówno Park Wodny jak i Centrum Forma czynne są do godziny 22.00.

Od niedawna w budynku działa również Restauracja Mniam Mniam – czynna do godziny 21.00 – co też może być dobrym pomysłem na kolację dla naszych gości, którzy pod wieczór docierają do Apartamentu.

Pod Aquaparkiem znajduje się duży parking, który jest niestety płatny, kosztuję 1 zł w przypadku parkowania powyżej 30 minut.